O mnie 

Karolina_edited.jpg

 

W gabinecie  pracuję  z osobami dorosłymi  w postaci indywidualnych konsultacji jak również  z parami zmagającymi się z kryzysem w związku spowodowanymi różnymi wydarzeniami w tym zdradą oraz z rodzicami borykającymi się z problemami wychowawczymi. Oferuję konsultacje psychologiczne, poradnictwo oraz krótkoterminową terapię psychologiczną.

 

W swojej pracy wykorzystuję narzędzia  nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Głównym założeniem  TSR jest  skupienie się  na znalezieniu optymalnego rozwiązania dla  trudnej sytuacji, w której  znalazła się osoba zgłaszająca do gabinetu, a nie na przyczynach zgłaszanego problemu. Czas takiej terapii nie jest z góry ściśle określony, zależy od indywidulanych potrzeb. W praktyce jednak ilość spotkań zazwyczaj nie przekracza  dziesięciu, a często wynosi nawet mniej. Pracuję również w języku angielskim. 

Swoją pracę poddaję  superwizji, regularnie uczestniczę  też w szkoleniach prowadzonych przez instytucje rekomendowane przez polskie towarzystwo psychologiczne.