top of page

O mnie 

zdj portret gabinet kopia.jpg
Karolina_edited.jpg

 

Jestem magistrem psychologii (specjalizacja psychologia kliniczna).

W gabinecie  pracuję  z osobami dorosłymi  w postaci indywidualnych konsultacji jak również  z parami zmagającymi się z kryzysem w związku spowodowanymi różnymi wydarzeniami w tym zdradą oraz z rodzicami borykającymi się z problemami wychowawczymi. Oferuję konsultacje psychologiczne, poradnictwo oraz krótkoterminową terapię psychologiczną.

 

W swojej pracy wykorzystuję narzędzia  nurtu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Głównym założeniem  TSR jest  skupienie się  na znalezieniu optymalnego rozwiązania dla  trudnej sytuacji, w której  znalazła się osoba zgłaszająca do gabinetu, a nie na przyczynach zgłaszanego problemu. Czas takiej terapii nie jest z góry ściśle określony, zależy od indywidulanych potrzeb.

W swojej  pracy wykorzystuję również założenia Porozumienia bez przemocy (Nonviolent Communication w skrócie NVC). Porozumienie bez przemocy jest pewnym skutecznym wzorem komunikacji międzyludzkiej, ale przede wszystkim jest sztuką budowania takich relacji z ludźmi, które zaspokajają potrzeby obu stron dzięki wzajemności i empatii. Pracuję również w języku angielskim. 

Prowadzę również warsztaty  w obszarze rozwoju osobistego dla kobiet. Na ten temat więcej w zakładce WARSZTATY. 

Swoją pracę poddaję  superwizji, regularnie uczestniczę  też w szkoleniach prowadzonych przez instytucje rekomendowane przez polskie towarzystwo psychologiczne. 

bottom of page