top of page

Warsztaty Jesteś warta więcej niż myślisz!​

Dla kogo? Warsztat dla kobiet, które postrzegają innych jako lepszych, mądrzejszych, bardziej wartościowych, gotowych na zmianę perspektywy oraz polubienie siebie.

Po co? Zrozumiesz działanie podstawowych mechanizmów psychologicznych, dowiesz się jak wyłączyć wewnętrznego krytyka, odkryjesz swoje zasoby, wzmocnisz siebie i zrozumiesz, że to Ty jesteś odpowiedzialna za swoje uczucia i swoje poczucie wartości i szczęścia
 
Gdzie? Gabinet psychologiczny Na Nowo Od Nowa, Warszawa 
ul. Majolikowa 27 lok. 30

Prowadząca: Karolina Skrodzka-Nalewajek, psycholog, terapeuta TSR

Cena: 399 PLN/ osoba

Termin: 25.03.2023 oraz 26.03.2022 godz. 10:00-14:00  (dwa spotkania) 


Zapisy: email na adres na.nowo.od.nowa@gmail.com
W wiadomości proszę podać wybrany termin, imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. 

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata 399 PLN na konto:
02 1140 2004 0000 3802 7436 7733


W razie pytań również zapraszam do kontaktu.

Opis: Warsztat " Jesteś warta więcej niż myślisz!"  powstał jako odpowiedź na potrzeby kobiet zgłaszających się do gabinetu z problemem poczucia niskiej wartości. Jest pierwszym (dużym) krokiem w kierunku zmiany postrzegania siebie.

 

Pierwszy dzień to  teoria oraz psychoedukacja, które są niezbędne do zrozumienia swoich emocji, przekonań oraz do budowania uważności i świadomości siebie. 

 

 Kolejny dzień warsztatowy to z kolei część całkowicie praktyczna wypełniona ćwiczeniami indywidualnymi oraz w parach. Warsztat jest przeznaczony wyłącznie dla kobiet (w każdym wieku 18+) ma na celu danie możliwości poznania innych kobiet, które tak jak Ty nie lubią siebie i chciałyby to zmienić. Podczas warsztatów dowiesz się dlaczego poczucie własnej wartości jest fundamentem do budowania własnego poczucia szczęścia i spełnienia.

shutterstock_1230889774.jpg
bottom of page