top of page

O mnie 

TITLE

zdjecie.jpg

Uważam, że każdy ma prawo do popełniania błędów, przeżywania różnego rodzaju emocji i zgłoszenia się po wsparcie.  Bardzo doceniam fakt przyjścia  do gabinetu po pomoc. Ten wydawać by się mogło  mały krok jest tak naprawdę ogromnym krokiem do zmiany.

Pracuję w indywidualnym kontakcie z klientem już od ponad dziesięciu lat. Początkowo prowadząc indywidualne zajęcia z języka angielskiego jako, że moim pierwszym kierunkiem studiów była Filologia Angielska na Uniwersytecie Warszawskim. Następnie, po ukończeniu studiów magisterskich Psychologia Kliniczna i Zdrowia na Uniwersytecie SWPS również jako  psycholog.

Ukończyłam cykl szkoleń z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz inne szkolenia zawodowe ( w tym Pomoc Psychologiczna Osobie Dorosłej w Kryzysie Psychicznym).

W gabinecie  pracuję  z osobami dorosłymi  w postaci indywidualnych konsultacji jak również  parami zmagającymi się z kryzysem w związku spowodowanymi różnymi wydarzeniami w tym zdradą. Oferuję konsultacje psychologiczne, poradnictwo oraz krótkoterminową terapię psychologiczną.

 

W swojej pracy wykorzystuję narzędzia  Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).  Głównym założeniem  TSR jest  skupienie się wraz z klientem na znalezieniu optymalnego rozwiązania dla  trudnej sytuacji, w której się znalazł. Czas takiej terapii nie jest z góry ściśle określony, zależy od potrzeb klienta. W praktyce jednak ilość spotkań zazwyczaj nie przekracza  dziesięciu, a często wynosi nawet mniej.  Pracuję również w języku angielskim. 

Po za konsultacjami psychologicznymi prowadzę  warsztaty na temat komunikacji w związku, dbania o związek, rozwiązywania konfliktów w rodzinie, funkcjonowania w rodzinie patchworkowej oraz warsztaty parentingowe dla rodziców.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Service Image 1

Dyplom Uniwersytet SWPS

Service Image 2

TSR I

Service Image 3

TSR II

bottom of page